| Style | Rectangle |
| Brand | Guess |
| Type | Eyeglasses |
| MPN | GU2412-B84-52 |
| Department | Women |
| Gender | Women's |
| Lens Width | 52 mm |
| Bridge Width | 16 mm |
| Arm Length | 135 mm |
| Frame Color | Black |
| Other Frame Color | Satin Black |
| Frame Material | Metal |
| Frame Shape | Rectangular |
| Lens Color | No Color |
| Other Lens Color | Demo Lens |