

| Book-Binding Edge | Side |
| Back-Cover Material | Hard Board |
| Cover Color | Pink/Gray |
| Book Width | 7.25" |
| Sheet Perforation Details | Micro-Perforation |
| Front-Cover Material | Hard Board |
| Sheet-Ruling Color | Blue |
| Sheet Ruling Size | 9/32" |
| Sheet Color | White |
| Cover Design/Theme | Pink Daisy |
| Number of Pockets | 1 |
| Sheet Rule/Format Type | Medium/College Rule |
| Sheet Rule/Format Details | Date Line; Page Number |
| Pocket Sized | No |
| Book-Spine Length | 9.25" |
| Sheet Size (Bound-Side First) | 9.25 x 7.25 |
| Book-Binding Details | Twin-Wire: Hard Cover |
| Sheets per Book/Journal | 75 |
| Book-Binding Type | Wire-O |
| Dated | No |
| Color Family | Multicolor |
| Number of Subjects/Sections | 1 |


