

| Back-Cover Material | Chipboard |
| Cover Color | Blue |
| Pad Length | 9" |
| Sheet Perforation Details | Letr-Trim Perforation |
| Sheet-Ruling Color | Blue |
| Pad-Binding Edge | Top |
| Sheet Ruling Size | 1/2" |
| Sheet Color | White |
| Pad-Spine Width | 6" |
| Sheets per Pad | 80 |
| Sheet Rule/Format Type | Pitman Rule |
| Pocket Sized | Yes |
| Columns per Sheet | 2 |
| Pad-Binding Type | Spiral Coil |
| Sheet Basis Weight (lb) | 20 lb Bond |
| Sheet Size (Bound-Side First) | 6 x 9 |
| Length | 9 in. |
| Pad-Binding Details | Coil-Lock |
| Color Family | White |
| Number of Section Dividers | 0 |
| Number of Subjects/Sections | 1 |
| Width | 6 in. |


