

| File Folder Height | 9.94" |
| File Folder Size Type | Legal |
| File Tab Style | Top Tab |
| File Tab Color | Manila |
| File Folder Expansion | 0.75" |
| File Tab Cut | 1/3-Cut |
| File Tab Material | 11-pt Manila |
| File Folder Width | 14.63" |
| File Folder Material | 11-pt Manila |
| Height | 9.94 in. |
| Color Family | Manila |
| File Tab Position | Assorted |
| File Folder Color | Manila |
| Width | 14.63 in. |


